24. maja ruszył pierwszy w Polsce box subskrypcyjny oferujący wyłącznie naturalne kosmetyki. Naturalnie z Pudełka, bo o nim mowa, to niecodzienny sposób na dotarcie do kobiet, w celu zachęcenia ich do świadomego korzystania z kosmetyków.

Rynek kosmetyków naturalnych w Polsce dopiero się rozwija. Tak samo jak świadomość kobiet, które często nie mają czasu, albo wystarczającej wiedzy, aby analizować skomplikowane składy kosmetyków. Nie wiedzą jak wiele tracą i jak wiele mogą zyskać zmieniając swoje przyzwyczajenia kosmetyczne. W ogólnodostępnych sklepach ciężko jest znaleźć kosmetyki, których skład nie przytłacza ilością szkodliwych konserwantów i wypełniaczy. Ponadto wśród kobiet istnieje błędne przeświadczenie, że kosmetyki naturalne są zdecydowanie droższe, dostępne tylko w sklepach internetowych i nie stać je na ich zakup.

Misją projektu Naturalnie z Pudełka jest umożliwienie kobietom poznawania marek kosmetyków naturalnych, testowania ich oraz rozpoczęcia świadomej pielęgnacji.
Jak to działa? Osoby zapisane do subskrypcji, na początku każdego miesiąca otrzymują pudełko – niespodziankę, w którym skrywają się specjalnie wyselekcjonowane kosmetyki. W każdym pudełku znajdują się minimum 4 pełnowymiarowe, naturalne produkty, które nie zawierają parafiny, PEG-ów, syntetycznych barwników i aromatów, silikonów, ani żadnych innych sztucznych składników. Godnym uwagi jest także fakt, że wartość kosmetyków w pudełku, zawsze znacznie przewyższa cenę całego pudełka.

Dobra wiadomość jest taka, że świadomość polskich kobiet o zdrowym stylu życia nieustannie rośnie. Największe postępy poczyniliśmy w żywieniu, gdzie odrzucamy fast foody, konserwanty, sztuczne wzmacniacze smaku i inne szkodliwe nam sztuczne składniki pokarmowe. Najwyższy czas uwolnić od szkodliwej chemii także naszą skórę i włosy, które tak dużo chłoną jej z kosmetyków, które stosujemy na co dzień. Jeśli uważasz, że potrzebujesz zmiany na lepsze, zdrowsze i naturalne, dołącz do grona zadowolonych subskrybentek wypełniając formularz na stronie projektu Naturalnie z Pudełka.