Główna, Nasze boxy, WSZYSTKIE POSTY

Podpowiedzi – edycja Grudniowa 2020

Święta święta, przed nami Boże Narodzenie

Postanowiliśmy nadać Grudniowemu Pudełku trochę świątecznego klimatu – to będzie miły przyspieszony prezent pod choinkę.

 

Jeśli zastanawiasz się nad prezentem gwiazdkowym dla siebie, przyjaciółki czy też mamy lub siostry – w grudniu zadbamy o nieco inną niż zazwyczaj oprawę naszego pudełka, by było jeszcze bardziej elegancko. 🙂 Produkty będą maksymalnie uniwersalne, by każda z Was i każda z obdarowanych mogła wykorzystać całą zawartość pudełka. W sam raz na długie i spokojne grudniowe wieczory. 🙂

 

Oczywiście oprócz zapowiedzianych poniżej produktów w pudełku znajdziecie też miniaturki i próbki. Mamy też dla Was jeszcze jedną, pachnącą pełnowymiarową niespodziankę!

 

Sprzedaż Grudniowego Naturalnie z Pudełka rusza dziś o 19:00

 

PUDEŁKO GRUDNIOWE

 

A co znajdzie się w pudełku?

 

 

Pierwszym kosmetykiem będzie Krem z maksymalnym stężeniem koenzymu Q10 firmy Naturalnie Pomydlona.

Q10 jest świetnym remedium na cerę, która zmaga się ze zmarszczkami, ponad to wyrównuje koloryt skóry.
W składzie znajdują się również
witamina E,
wyciąg z wąkroty,
wyciąg z jeżowki,
d pantenol,
alantoina,
olej z pestek śliwki.
W pudełku znajdziecie wersję 15 ml, w sam raz na porządne przetestowanie kremu. 🙂

 

 

Wprost z Manufaktury Zacnego Mydła lecą już do nas kolejne kosmetyki, jakie znajdziecie w grudniowym pudełku.

Możemy powiedzieć tylko, że to całkowita nowość, która będzie miała swoją premierę w pudełku grudniowym. Możemy powiedzieć, że przyda się wszystkim i pachnie jednym z naszych ulubionych zimowych zapachów.

 

 

 

Sezon na targi kosmetyczne był w tym roku bardzo, bardzo krótki ale zdążyliśmy odkryć to i owo. 🙂 Jednym z naszych przebojów jest peeling kawowy Sydoka, który znajdziecie w grudniowym pudełku. Testująca go przez parę miesięcy Maja jest zachwycona, czujemy, że i Wam przypadnie do gustu! 🙂 W pudełku znajdzie się wersja 60 ml, peeling jest naprawdę wydajny i starcza na dłuuugo! 🙂