Pod lupą, WSZYSTKIE POSTY

BALJA, czyli polskie ekologiczne środki czystości

W lipcowej edycji Naturalnie z Pudełka pojawiła się próbka proszku do zmywarki polskiej marki BALJA. Dzisiaj chciałabym Wam przybliżyć tę markę oraz ich produkty.

 

BALJA produkuje naturalne, ekologiczne i wegańskie środki czystości, które umieszczone są w szklanych lub papierowych opakowaniach.

 

Coraz więcej z nas zwraca uwagę na kosmetyki i jedzenie. Szukamy produktów o dobrym składzie, staramy się żyć bardziej ekologicznie zgodnie z ideą less waste, a ile z nas zwraca uwagę na środki czystości. Czy wiemy z czego składają się te popularne dostępne w drogeriach? A w co są zapakowane? Warto zastanowić się i zobaczyć ile dodatkowych śmieci generujemy. A może powracające alergie i wysypki czy bóle głowy są skutkiem ubocznym stosowania konwencjonalnych środków czystości, które pełną są sztucznych zapachów, barwników, chloru?

 

BALJA to całkowicie naturalne i biodegradowalne środki czystości, które rozwiązują wszystkie problemy – są niesamowicie skuteczne, całkowicie bezpieczne i przyjazne dla środowiska!

 

W ofercie tej polskiej marki znajdziecie: proszki do prania, wybielacze do prania oraz  proszki, sól i nabłyszczacze do zmywarki. 

 

Jestem ciekawa jak Wy podchodzicie do tematu ekologicznych środków czystości? Stosujecie je? A może nie zastanawialiście się jeszcze nad tym jakich środków używacie?