Pod lupą, WSZYSTKIE POSTY

EKOCUDA – czy wiesz co to za wydarzenie?

Ekocuda – mówiąc wprost – to wydarzenie, które ma na celu umożliwienie zobaczenia, powąchania, przetestowania, a także zakupienia i zabrania ze sobą kosmetyków w pełni naturalnych i bezpiecznych. Ekocuda to wydarzenie wyjątkowe i na bardzo szeroką skalę(pierwsze dwie edycje odwiedziło ponad 18 tys. osób!) odbywające się cyklicznie (wiosną i jesienią). To doskonała okazja do poznania polskich i zagranicznych producentów naturalnych produktów do pielęgnacji ciała, a także makijażu.

Ekocuda to Targi Kosmetyków Naturalnych,  podczas których uczestnicy mogą wziąć udział w warsztatach m.in. z makijażu wykonywanego mineralnymi kosmetykami kolorowymi, wykładach otwartych poruszających tematykę zdrowia i pielęgnacji oraz zasięgnąć porad od specjalistów na stoiskach poszczególnych marek. Co najważniejsze – każdy będzie mógł przetestować i wybrać najlepsze dla siebie ekocuda.

Wstęp na targi jest bezpłatny – wystarczy wyjść z domu i przekonać się na własnej skórze o zaletach kosmetyków tworzonych z pasją i inspirowanych naturą. To także niepowtarzalna okazja, aby zadbać o ciało, włosy, cerę po zimie, na progu nadchodzącej, upragnionej wiosny 🙂

Pani Zuzanna Mierzejewska, właścicielka marki Ekocuda, mówi:

Misją Ekocudów jest podnoszenie świadomości Polaków na temat zdrowego stylu życia, a w szczególności zagadnień związanych z kosmetykami naturalnymi. Wydarzenie to na stałe zapisało się do kalendarza stolicy, gdzie w kwietniu, odbędzie się już czwarta edycja. Często podczas rozmów z uczestnikami otrzymywałam pytania, czy i kiedy Ekocuda zagoszczą w innych miastach. Uznałam, że 2018 to dobry rok na taką decyzję. Gdańsk to pierwsze miasto po Warszawie, gdzie producenci polskich i zagranicznych kosmetyków naturalnych będą mogli zaprezentować swoją ofertę i poznać osobiście swoich klientów.

Naturalnie z Pudełka jest patronem medialnym tych niezwykłych wydarzeń. Cieszymy się, że idea świadomej i bezpiecznej pielęgnacji dociera do coraz większej liczby osób. Jesteśmy szczęśliwi i dumni, że zalety naturalnej pielęgnacji są już niemal powszechnie znane i zachęcają do zdrowego stylu życia.

Podsumowując:

  1. Najbliższe Ekocuda odbędą w się w Gdańsku w Centrum Stoczni Gdańskiej w dniach 17-18. 03. 2018 r.
  2. W Warszawie Targi Kosmetyków Naturalnych Ekocuda odbędą się już w kwietniu w dniach 21-22.04.2018 r.
  3. Wstęp na te wydarzenia jest bezpłatny! Po prostu wyjdź z domu i skorzystaj 🙂