Nasze boxy, WSZYSTKIE POSTY

Pudełko lipiec 2016

Edycja lipcowa Naturalnie z Pudełka była wyjątkowa, a to ze względu na polską premierę kosmetyku polskiej firmy Pixie Cosmetics. Jakiego? Sprawdźcie poniżej 🙂

 

1. Subskrybentki lipcowego Naturalnie z Pudełka miały okazje jako pierwsze w Polsce poznać i przetestować całkowicie roślinny mega-matujący puder Mega Matte Kapok Tree Powder. Puder jest transparentny, dlatego sprawdzi się przy każdym kolorze skóry. A jego skład, czyli wyłącznie włókna roślinne puchowca pięciopręcikowego, zwanego również drzewem kapokowym, jest idealny – nie zawiera żadnych zapychaczy i konserwantów.

2. Drugi produkt w pudełku pochodził również z firmy Pixie Cosmetics, a jest nim pędzel do makijażu ( a w zasadzie dwa pędzle ) – 2 in 1 Concealer Brush. Jego cena to 112 zł.

3. Kolejnym produktem, jaki mogły przetestować nasze klientki w lipcu był solny peeling z małej polskiej manufaktury Fresh&Natural. Peeling ma nie tylko wspaniałe właściwości nawilżające i złuszczające, ale posiada również intrygujący i wyraźny zapach owoców tropikalnych, który idealnie pasuje do wakacyjnej edycji Naturalnie z Pudełka. 250g opakowanie kosztuje 29,90 i możecie je kupić w sklepie producenta

4. Serum z witaminą E polskiej firmy Your Natural Side ma tak wiele cennych właściwości, że na pewno każda z nas znajdzie dla niego zastosowanie. Więcej o jego możliwościach przeczytacie tutaj LINK. Cena 29,99 zł.

5. W pudełku znalazło się również minimydełko niemieckiej firmy Speick – idealne np. na podróż 🙂

Dodatkowo każda z Was otrzymała kod rabatowy na zakupy kosmetyków Fresh&Natural w wysokości 25% oraz próbkę relaksującej soli do kąpieli.