Główna

Letnia Świeżość – co znajdziesz w Sierpniowym Pudełku?

W drugą połowę lata wejdziemy z odświeżeniem i markami, których jeszcze w naszym pudełku nie było!

 

Na dobry początek mamy dla Was pełnowymiarowy kosmetyk Yangi

 

 

 

Yangi Cosmetics

 

Yangi tworzymy we dwie. Znamy się i przyjaźnimy już od kilku dobrych lat i od kilku lat w naszej głowie kłębiły się marzenia o własnej firmie. Zaczęło się od planów i prób robionych w domowym zaciszu, ażeby w końcu otworzyć własną produkcję. Ale to wszystko, jak możecie się domyślić, nie było takie proste. Zdobywałyśmy podstawową wiedzę na studiach biotechnologicznych, pracowałyśmy w wielkiej firmie, z której wyniosłyśmy ogrom doświadczenia związanego z dobrą praktyką produkcyjną i laboratoryjną, a ponadto w wolnych chwilach byłyśmy zaabsorbowane czytaniem na temat kosmetyków. Dzięki naszemu zapałowi, wsparciu naszych mężów i pomocy Kogoś z góry stworzyłyśmy coś swojego. I tak to się właśnie zaczęło!

W naszym pudełku znajdziecie coś bardzo owocowego i aromatycznego. Ah, już chyba 4 raz to wącham w trakcie pisania tego tekstu. 😀 Będzie to oczywiście produkt pełnowymiarowy i nie, nie będzie to świeca. 🙂

 

 

 

Mówimy Purepura – myślimy oczyszczenie.

 

To marka, która połączyła naturalne oczyszczanie twarzy z pielęgnacją. To pierwsze na polskim rynku ECO-dermokosmetyki, które nie tylko precyzyjnie oczyszczają skórę twarzy, ale także dbają o cerę, przyczyniając się do poprawy jej kondycji.

 

W Sierpniowym pudełku znajdziecie oczyszczający tonik dwufazowy do cery trądzikowej, mieszanej i problematycznej.

 

Opracowana receptura toniku maksymalizuje działanie olejku oraz mydła. Udało się to osiągnąć dzięki zastosowaniu BIO ekstraktu z szałwii i BIO oleju konopnego, które wspomagają działanie substancji aktywnych.  Podstawowym składnikiem jest hydrolat z szałwii, który pochodzi z ekologicznych upraw. Tonik dwufazowy nie zawiera żadnych substancji drażniących oraz zbędnych wypełniaczy, a użyty w nim konserwant posiada akceptację ECOCERT i COSMOS. Dzięki połączeniu fazy wodnej i olejowej nie tylko tonizujesz, ale również odżywiasz skórę, przywracając jej właściwe pH.

 

W pudełku znajdziecie wersję pełnowymiarową o wartości 74 złotych

 

 

Czas na małe podsumowanie

Łącznie w pudełku znajdą się 3 kosmetyki pełnowymiarowe i 3 próbki o łącznej wartości około 160 złotych

Wszystkie kosmetyki oprócz Purepury są bardzo uniwersalne, ale z racji charakteru toniku szczególnie polecamy je osobom mającym cerę mieszaną, problematyczną lub trądzikową.

Oprócz Yangi i Purepury w pudełku znajdziecie jeszcze jedną, niewielką manufakturę kosmetyczną, której produkty są naprawdę warte uwagi. <3

 

Pudełka Sierpniowe będą dostępne na naszej stronie 1 Sierpnia o 19:00

 

 

KUP TERAZ