Główna, Kosmetyki z dobrym składem, Nasze boxy, WSZYSTKIE POSTY

Naturalnie KąpieLove

Premierowe KąpieLove pudełko już jest!

W środku znajdziesz 4 pełnowymiarowe kosmetyki.

W ostatnim czasie odkryliśmy mnóstwo cudownych naturalnych kosmetyków do kąpieli, nie mogliśmy już czekać dłużej i stworzyliśmy kąpielowy zestaw idealny.

2 kosmetyki możemy ujawnić już teraz, a dwa pozostaną niespodzianką. 🙂

 

 

 

PINK METEORS to w 100% naturalne kryształy do kąpieli, które dostarczą Twojej skórze bogactwa mikro- i makroelementów, doskonale zregenerują ciało po intensywnym wysiłku fizycznym, oraz przywrócą mu harmonię, redukując stres i napięcie.

 

Jak ich używać?

Włóż do wanny jeden kryształ i napełnij ją ciepłą wodą. Pozostaw go na cały czas kąpieli. Powinna ona trwać 15-20 minut. Po tym czasie wyjmij kryształ, osusz go i odłóż do ponownego użycia. Po kąpieli nie trzeba spłukiwać minerałów ze skóry. Kryształy przechowuj w suchym miejscu. Można też korzystać z nich podczas kąpieli stóp i w saunie.

 

PINK METEORS są w 100% naturalne, nie zawierają barwników, olejów mineralnych ani dodatkowych środków zapachowych. Zawarte w nich mikro- i makroelementy wpływają na poprawę kondycji stanu skóry.

 

 

 

 

 

Borówkowo-figowa bomba do kąpieli Full Mellow wprowadzi do naszych łazienek owocowy początek lata! <3

 

Bomba musuje, w wannie uwalniając dobroczynne oleje ze słodkich migdałów, pestek winogron i moreli, które nawilżą, odżywią i dodadzą blasku Twojej skórze. Bomba rozpuszcza się około 2 minut tworząc na wodzie kolorowe wzory. Nie pozostawia koloru na wannie i nie barwi skóry.

 

 

Naturalnie KąpieLove będzie dostępne w sprzedaży 29 kwietnia o 19:00 na naszej stronie.

 

Ich ilość jest mocno ograniczona, więc nie warto czekać. 🙂

 

KUP TERAZ