Główna, Nasze boxy

Podpowiedzi – edycja Lutowa 2021

Styczeń za nami, czas na drugie tegoroczne pudełko.

 

I jak na nasz gust zapowiada się jeszcze lepiej, niż styczniowe!

Oprócz opisanych poniżej kosmetyków w pudełku znajdzie się jeszcze jeden kosmetyk pełnowymiarowy, a do tego jak zwykle – miniaturki i próbki, abyście mogły przetestować jak najwięcej produktów. 🙂

Start sprzedaży  – 1 Lutego o 19:00

 

 

Sunny Touch Republiki Mydła to krem do twarzy i ciała oparty na zimnotłoczonych olejach z rokitnika, malin i słonecznika oraz maśle Shea.
Nie zapycha porów i nadaje się do każdego rodzaju skóry, również do skóry suchej i dojrzałej.

Nie będziemy obiektywni – to jeden z najładniej pachnących kremów jakie spotkaliśmy.

Zastosowane ekstrakty to wyciągi z kwiatów, liści, łodyg, nasion i owoców, pozyskiwane w fizyczny sposób bezpośrednio z różnych części roślin, dzięki czemu są w pełni bezpieczne, nietoksyczne, bez parabenów i „fragrance free”. Myślimy, że to najładniej pachnąca rzecz, jaką można nazwać „fragrance free” która ostatnio wpadła w nasze ręce.

 

Bardzo spodobała nam się idea przyświecająca LOVISH – nie tylko kosmetyki są w 100% naturalne, opakowania są również wykonane z biodegradowalnych tworzyw, a część produktów posiada wymienne wkłady pozwalające na wielokrotne użycie opakowań.

W pudełku Lutowym znajdziecie kosmetyk tej marki.

Co to będzie?

Pozostanie on niespodzianką do samego końca. 🙂

 

 

 

W pudełku znajdziecie też krem Skin Food Weleda.

To delikatny krem nawilżający, który można stosować do całego ciała. Idealnie nadaje się do zimowego nawilżania takich części ciała jak twarz, łokcie, dłonie i stopy. Nie zawiera sztucznych dodatków zapachowych, barwników, konserwantów ani surowców pochodzących z olejów mineralnych.