Główna, Kosmetyki z dobrym składem, Nasze boxy, WSZYSTKIE POSTY

Podpowiedzi – edycja Styczniowa 2021

Już w Nowy Rok o 19:00 do sprzedaży rusza kolejna edycja naszego Pudełka.

 

Na dobry początek 2021 roku przygotowaliśmy dla Was dwa kosmetyki pełnowymiarowe , mamy dobre wieści – w pudełku znajdą się nie dwa, a trzy kosmetyki pełnowymiarowe,  coś co jest teoretycznie wersją Mini, ale wystarczy na naprawdę długo i miniaturki i próbki, w sam raz by rozpocząć Nowy Rok z naprawdę fajnymi kosmetycznymi nowościami!

 

Wysyłka odbędzie się jak zwykle, około 20 stycznia a wartość produktów w pudełku jak zwykle przekracza jego cenę o około 40 złotych. Ale może być to więcej, zawsze staramy się do samego końca dopracować jego zawartość jak najlepiej możemy. 🙂

 

KUP TERAZ

 

 

 

W pudełku styczniowym znajdziecie jeden z dwóch produktów

Nowa Kosmetyka
Będą to:
Błyszczyk do ust ,,Zabłyśnij-naturalnie!”
Zamiast wściekle owocowego, sztucznego zapachu ma w składzie fantastyczny, owocowy, nierafinowany olej z dzikiej róży, a do tego lanolinę o niesamowitych właściwościach ochronnych. Zamiast koloru zagwarantuje Wam połysk, który jest zasługą oleju rycynowego i który podkreśla naturalne piękno Waszych ust.
lub
Maska do włosów różą i miodem płynąca
Może spisać się zarówno jako intensywna kuracja nawilżająco-wygładzająca dla suchych włosów, stosowana z po myciu, jak i użyta przed myciem, by podtrzymać dobrą kondycję włosów normalnych.
A jak dokonać wyboru?
5 stycznia każda z osób, która zamówi pudełko dostanie od nas maila z dokładnym opisem obu produktów, wraz z analizą ich składów. Wystarczy odpisać na maila i gotowe!

 

Kolejną marką, która znajdzie się w pierwszym pudełku Nowego Roku będzie

Orientana!
To polska marka stworzona przez Annę, osobę ceniącą ekologiczny styl życia i kulturę Azji.
Tworzy kosmetyki naturalne z roślin azjatyckich, które są stosowane nie tylko w kosmetyce, ale przede wszystkim w medycynie naturalnej.
Ich kosmetyki naturalne są bogate w ekstrakty botaniczne, pobudzają i wspomagają skórę w jej naturalnych funkcjach fizjologicznych i w żaden sposób ich nie zakłócają. W pudełku znajdziecie rzecz jasna produkt pełnowymiarowy.